Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
09.05.2023 13:57 - ..за ''маргаритките'', и бомбите?
Автор: fun1001 Категория: Тя и той   
Прочетен: 555 Коментари: 5 Гласове:
4


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 


   

   image
  



    Аз, искам да запитам, днес, открито...


  защо, колегата, с ""маргаритките"", се...вбеси, толкозз?
  та, трака  ,гневни и заплашителни, пости...3 дни и 3 нощи..)

   та, питам, аз...  
  а, ЗАЩО има ВПК, защо Има, още Супер/ дупер
 Ракети..ЗАЩО, имаме  КИНЖАЛИ ??
и , не на последно място --- ЗАЩО има, още...

 ПАРАД на ОРЪЖИЯТА ..?

и """""тяхната"" СМТЪРНОСНА...цел??

а, може ,би, ще бъдете, така любезен, да ми  дадете, 
отговор, и лично...Никога, не бягам, от ЛИЧЕН дебат!

аз, Юлия..





image
 ...баЕ Тончоо, ти си, възрастен мъж, около 60 те, нали..)
  ,Важно, е да придобиеш, накрая, и маалко Разум и Мъдрост.
и да, престанеш, вече.с тези "емоционални"" бози..
в ""текст"" и музичка... )  Не сме, в 4 Отделение, тук...
това , е Отворена Социална  платформа, нали..

Войната , е бизнес,най големият Бизнес Войната...няма, да спре..споко
Винаги, ще има, обратна тяга: Противоречието, води напред!
това е , то..Животът..на тази Планета @

а, защо, не пожелаеш, да спрат, и Църквата, Религията, Банките, Училищата,
ВПК. Интернет ??

когато, ги спрат, елаа, пак.да ми пишеш, може и на лс )))
смехУран....ама, Голям...



Гласувай:
4



1. notfun - ...амии..казах му...само...
09.05.2023 14:11
смеХуран.и, то, гоолям..
и, ко, толкоззз..))
цитирай
2. zax - Е, отново да си ти.
09.05.2023 21:29
Не можете да живеете един без друг в блога. Нещо като живота в маалата. ;))
цитирай
3. notfun - ...аз съм, безСмъртнаа..блонди, заксе..)
11.05.2023 09:01
да сложа тук и бат Гогата/ ще ме...затрие...набързо )

/ моля, да свалииш снимката, под ЦЕНЗУРА е...

...а, ти защоо.ОБИЧАШ, Сащ, и техните Войни ?? лъжи и измами ??
просто, НЕ четеш, достатъчно, и не си, чел, освен бай гъл гъл..@

недей ме изтрива, а, си събери, акЪло, за
нещо, по полезно...
не е Геополитиката, за твоят, наличен.субсттрат..
цитирай
4. kirk - Вехта чанта
19.05.2023 19:14
Ама мачкан лак, защо така с рогата, пърдон - С Геополитиката. Тя не е за тебе, за тебе е да му носиш на бат Гришо топките... Сигурно мечтаеш да ги държиш... Всъщност дали осъзнаваш, че раздела "Тя и той" няма нищо общо с публикацийката ти, въпреки някои фройдистки внушения и закачки... Виж ся на 72 съм, ама потентен, разгледай снимката ми - моята е, а не като твойта чужда. И дай да се видим и чуем, напр. по Еайбър, Лайн, Скайп... НЕма да боли!!!
цитирай
5. fun1001 - недей обикаля, като някой гладен клошар
30.05.2023 14:21
какво общо има, моят пост
с, оназ ти, работа,смешник
Аз, те запитах, ясно и кратко
за чинията на Ной, и Арарат
Ти, къде отиде, погледни си хистерията.
...айде, чупка ,и умната


цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: fun1001
Категория: Тя и той
Прочетен: 1870863
Постинги: 1175
Коментари: 8883
Гласове: 1584
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930