Постинг
09.05.2023 13:57 -
..за ''маргаритките'', и бомбите?
.jpg)
Аз, искам да запитам, днес, открито...
защо, колегата, с ""маргаритките"", се...вбеси, толкозз?
та, трака ,гневни и заплашителни, пости...3 дни и 3 нощи..)
та, питам, аз...
а, ЗАЩО има ВПК, защо Има, още Супер/ дупер
Ракети..ЗАЩО, имаме КИНЖАЛИ ??
и , не на последно място --- ЗАЩО има, още...
ПАРАД на ОРЪЖИЯТА ..?
и """""тяхната"" СМТЪРНОСНА...цел??
а, може ,би, ще бъдете, така любезен, да ми дадете,
отговор, и лично...Никога, не бягам, от ЛИЧЕН дебат!
аз, Юлия..

...баЕ Тончоо, ти си, възрастен мъж, около 60 те, нали..)
,Важно, е да придобиеш, накрая, и маалко Разум и Мъдрост.
и да, престанеш, вече.с тези "емоционални"" бози..
в ""текст"" и музичка... ) Не сме, в 4 Отделение, тук...
това , е Отворена Социална платформа, нали..
Войната , е бизнес,най големият Бизнес Войната...няма, да спре..споко
Винаги, ще има, обратна тяга: Противоречието, води напред!
това е , то..Животът..на тази Планета @
а, защо, не пожелаеш, да спрат, и Църквата, Религията, Банките, Училищата,
ВПК. Интернет ??
когато, ги спрат, елаа, пак.да ми пишеш, може и на лс )))
смехУран....ама, Голям...
Следващ постинг
Предишен постинг
смеХуран.и, то, гоолям..
и, ко, толкоззз..))
цитирайи, ко, толкоззз..))
Не можете да живеете един без друг в блога. Нещо като живота в маалата. ;))
цитирайда сложа тук и бат Гогата/ ще ме...затрие...набързо )
/ моля, да свалииш снимката, под ЦЕНЗУРА е...
...а, ти защоо.ОБИЧАШ, Сащ, и техните Войни ?? лъжи и измами ??
просто, НЕ четеш, достатъчно, и не си, чел, освен бай гъл гъл..@
недей ме изтрива, а, си събери, акЪло, за
нещо, по полезно...
не е Геополитиката, за твоят, наличен.субсттрат..
цитирай/ моля, да свалииш снимката, под ЦЕНЗУРА е...
...а, ти защоо.ОБИЧАШ, Сащ, и техните Войни ?? лъжи и измами ??
просто, НЕ четеш, достатъчно, и не си, чел, освен бай гъл гъл..@
недей ме изтрива, а, си събери, акЪло, за
нещо, по полезно...
не е Геополитиката, за твоят, наличен.субсттрат..
Ама мачкан лак, защо така с рогата, пърдон - С Геополитиката. Тя не е за тебе, за тебе е да му носиш на бат Гришо топките... Сигурно мечтаеш да ги държиш... Всъщност дали осъзнаваш, че раздела "Тя и той" няма нищо общо с публикацийката ти, въпреки някои фройдистки внушения и закачки... Виж ся на 72 съм, ама потентен, разгледай снимката ми - моята е, а не като твойта чужда. И дай да се видим и чуем, напр. по Еайбър, Лайн, Скайп... НЕма да боли!!!
цитирайкакво общо има, моят пост
с, оназ ти, работа,смешник
Аз, те запитах, ясно и кратко
за чинията на Ной, и Арарат
Ти, къде отиде, погледни си хистерията.
...айде, чупка ,и умната
цитирайс, оназ ти, работа,смешник
Аз, те запитах, ясно и кратко
за чинията на Ной, и Арарат
Ти, къде отиде, погледни си хистерията.
...айде, чупка ,и умната
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

