Постинг
06.05.2023 12:30 -
ChatGPT, познал ,баМба, от ЯМБОЛЯЯ
Автор: fun1001
Категория: Тя и той
Прочетен: 1419 Коментари: 6 Гласове:
Последна промяна: 07.05.2023 08:49
Прочетен: 1419 Коментари: 6 Гласове:
4
Последна промяна: 07.05.2023 08:49
waw.................)))))))))))))))
3. lightbody777 -
:))) Давайте да пишем...
04.05 00:49 ... стихотворения, докато не са измислили ИИ дето да пише на български...
А иначе дъщеря ми зададе някакви параметри на някакво ИИ (хич и не намерих място да му запомня името) и то ми написа страхотно стихотворение на аглийски. Лично за мене. И не обърка в нищо (доколкото параметрите бяха зададени правилно...)
Така че - да пишем, докато можем. Което се употребява - то се умножава. Което не се употребява - закърнява. Така е както с физическите, така и с менталните способностите...
уаау??!

02:56 - Чат-джипити пише манга плот за съпруг, който често става гневен и често се оплаква от конкретен аспект във връзката със съпругата си
- към блога love story - автор: jelliana категория: Изкуство

прочетен: 46 коментари: 0 гласове: 1
последна промяна: 08:13
Следващ постинг
Предишен постинг
ххх 25 чат, у блокето, баба дела..
02:56 - Чат-джипити пише манга плот за съпруг, който често става гневен и често се оплаква от конкретен аспект във връзката със съпругата си -
към блога love story - автор: jelliana категория: Изкуство
прочетен: 46 коментари: 0 гласове: 1
последна промяна: 08:13
нещо му е закърняло от нередовна употреба?
цитирайКогато станеш на 777 светлинни години, нормално е ,да хване
пая жина@
- ...колежките, МултиНикови, ме бият ххх 100 акаунта..
05.05 08:32
и не, преувеличавам../ и никогаа, не се крия..гордея се, със себеси!
и има, защо...)
просто, ТЕ, ми, наколадиха 15 Бана...
ее, сегаа, ще, търпите....
Всичко, се връща/ Книгата..
който посее Бури, ще ж ъне, Урагани...
с идиотските си ''любовни''...
дртешки сакатлъци на 77??!!!
цитирайдртешки сакатлъци на 77??!!!
- ...защо, си сложи и модерация, бе дрто ЧуТо..
антикармааа...ха ха хаа...
мисана ,е същото, нещастно ЧУчело, като теб..
несбъднал се..човек, мразещ всичко и себе си..
и, ''обиожествяавлл'' ,някаква...девица, на кЪра ?????
престани ,да крадеш ч имена, ч..снимки.и чужди текстове..
Жалбата, ми ще бъде до СЕМ, и Омбудсмана...
заедно, със юютвоят'' Списък, престъпнице, луда...
само, опитай, отново, да ..помпиш''...
Коментарът чака одобрение
Постинг: След замислянето над „Антикарма“ от Мисана
Автор на постинга: emelika
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
