Постинг
18.10.2022 19:25 -
Доларът/ и левЪт/ и Ойрото,ке паднат,
Автор: fun1001
Категория: Тя и той
Прочетен: 3137 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 18.10.2022 19:26
Прочетен: 3137 Коментари: 5 Гласове:
6
Последна промяна: 18.10.2022 19:26
Бракья, Болгарии, вдигнете глави..
не бъдете стари, изкуфф ли.. и задръстени
..като, ланшни, пЪно ве..
Инвестирайте в Бъдещето @@@@....

Поръчай на "сервитьора" какъв ...
Миноборона; В Днипро наша ракета унищожи...
Мечтата на интроверта - да няма до него ...
Миноборона; В Днипро наша ракета унищожи...
Мечтата на интроверта - да няма до него ...
..горкото 866, отслабна, хептен..до 45 кила..
23:36
да ме гони..по Завоитее... хаха...
нали, ти казах.55 ххх..Аз съм Сърфистка, по Рождение..
Умри, от мъка и злост..марипосо..
що, се криеш, бе маринке..
нали, многоо, ти е Въртелива...зурлата, и здрав акъло..
кукумееш, и дрееемееш, пак, да те надрусат...до 495..шибаняк
земи, поне едно куче, да отгледаш..освен блогЪТ с 15 милонааа
бухаххааахаа...СРАМ и Срамотааа...
за резил сте станали 10 15г..тук..
и леоина, и щапара, и ти ,и още 2 -3 ма пОтети, и пУететки
бълг..изродщина.повсеместна..байо..язък,че си бил,и...даскал.
Коментарът чака одобрение
Постинг: Котката е по-смела от мен
Автор на постинга: mt46
диря няма, няма, хей.....
Някои ще спечелят много пари, други ще загубят точно толкова много пари.
Какво стана с глобалното затопляне? :):):):):):)
Що точец замина за едното нищо.
цитирайНякои ще спечелят много пари, други ще загубят точно толкова много пари.
Какво стана с глобалното затопляне? :):):):):):)
Що точец замина за едното нищо.
4.
marana69 -
...не можеш, да ''живееш'' без 'Махалото/ Пирамидата.утре, ще ти спрат телефончето..и??
19.10.2022 20:46
19.10.2022 20:46
dobrodan написа:
диря няма, няма, хей.....
Някои ще спечелят много пари, други ще загубят точно толкова много пари.
Какво стана с глобалното затопляне? :):):):):):)
Що точец замина за едното нищо.
Някои ще спечелят много пари, други ще загубят точно толкова много пари.
Какво стана с глобалното затопляне? :):):):):):)
Що точец замина за едното нищо.
да ''крадешш'' Енергия, от Махалото, за себе си..
а ,не да му..отдаваш...в това, е целият Фокус..
зЕми прочети и Вадим Зеланд, квантов физик,
руссският Кастанеда му..казват..)
краси.знам, го нааузст...невероятен е, Трансърфинга @
Буквар, за 'невидимият, Свят
затова, и викам на мараХуйка, че съм стараа...сърфистка..
цитирайа ,не да му..отдаваш...в това, е целият Фокус..
зЕми прочети и Вадим Зеланд, квантов физик,
руссският Кастанеда му..казват..)
краси.знам, го нааузст...невероятен е, Трансърфинга @
Буквар, за 'невидимият, Свят
затова, и викам на мараХуйка, че съм стараа...сърфистка..
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
