Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
18.10.2022 19:25 - Доларът/ и левЪт/ и Ойрото,ке паднат,
Автор: fun1001 Категория: Тя и той   
Прочетен: 3137 Коментари: 5 Гласове:
6

Последна промяна: 18.10.2022 19:26

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 

  Бракья, Болгарии, вдигнете глави..
 не бъдете стари, изкуфф ли.. и задръстени
..като, ланшни, пЪно ве..


Инвестирайте в Бъдещето  @@@@....


image



Гласувай:
6



1. eva666 - ...трупатае Слама, и Спам а,за тоз, де духааа..навън..
18.10.2022 23:38


..горкото 866, отслабна, хептен..до 45 кила..
23:36
да ме гони..по Завоитее... хаха...
нали, ти казах.55 ххх..Аз съм Сърфистка, по Рождение..
Умри, от мъка и злост..марипосо..
цитирай
2. fun1001 - Вода газите, жадни ходите...
19.10.2022 01:12


що, се криеш, бе маринке..
нали, многоо, ти е Въртелива...зурлата, и здрав акъло..
кукумееш, и дрееемееш, пак, да те надрусат...до 495..шибаняк
земи, поне едно куче, да отгледаш..освен блогЪТ с 15 милонааа
бухаххааахаа...СРАМ и Срамотааа...
за резил сте станали 10 15г..тук..
и леоина, и щапара, и ти ,и още 2 -3 ма пОтети, и пУететки
бълг..изродщина.повсеместна..байо..язък,че си бил,и...даскал.
Коментарът чака одобрение
Постинг: Котката е по-смела от мен
Автор на постинга: mt46
цитирай
3. dobrodan - Пирамиди, фараони, куче влачи рейс,
19.10.2022 14:04
диря няма, няма, хей.....

Някои ще спечелят много пари, други ще загубят точно толкова много пари.
Какво стана с глобалното затопляне? :):):):):):)
Що точец замина за едното нищо.
цитирай
4. marana69 - ...не можеш, да ''живееш'' без 'Махалото/ Пирамидата.утре, ще ти спрат телефончето..и??
19.10.2022 20:46
dobrodan написа:
диря няма, няма, хей.....

Някои ще спечелят много пари, други ще загубят точно толкова много пари.
Какво стана с глобалното затопляне? :):):):):):)
Що точец замина за едното нищо.

цитирай
5. marana69 - ВАЖНОТО, е да...можеш, да..
19.10.2022 20:50
да ''крадешш'' Енергия, от Махалото, за себе си..
а ,не да му..отдаваш...в това, е целият Фокус..


зЕми прочети и Вадим Зеланд, квантов физик,
руссският Кастанеда му..казват..)

краси.знам, го нааузст...невероятен е, Трансърфинга @
Буквар, за 'невидимият, Свят

затова, и викам на мараХуйка, че съм стараа...сърфистка..
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: fun1001
Категория: Тя и той
Прочетен: 1870798
Постинги: 1175
Коментари: 8883
Гласове: 1584
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930